• Geen favorieten

    Je kunt accommodaties toevoegen aan uw favorieten door op het te klikken.

+32 (0)58 533 999 Mijn Immo Europe Last-minutes
Bewaar als favoriet Verwijder als favoriet
Terug

Clos Joli
5

Max. 6

500 m van zee – 3 kamers – 6 personen

Charmante geklasseerde villa met 3 slaapkamers in het hart van Koksijde aan zee, op 500m van de winkels, op 500m van de zee en 200m van tram halte. Heel mooie ligging.

Indeling

De woning bestaat uit een hall, toilet, woonkamer met toegang tot terras, aparte keuken voorzien van alle comfort en met toegang tot een tweede terras. Op de 1ste verdieping liggen 2 slaapkamers.  Op de 2de verdieping is er nog een slaapkamer. Zonnig terras en tuin. Plaats voor 2 wagens op het gras naast de villa. Huisdieren verboden en niet rokers. Super rustige idyllische ligging. Een aanrader.

Kenmerken

  • Audio/multimedia:  televisie, digitaal telenet tv, wifi
  • Keuken: gas kookplaat, combi microgolfoven, vaatwasmachine, Senseo koffiezet, koelkast zonder vriesvak, water koker, mixer en broodrooster 
  • Sanitair: badkamer met toilet, lavabo en douchecabine, lavabo met koud water in 1 van de 3 slaapkamers
  • Slaapkamers:  6 éénpersoonsbedden (90 x 200), 2  éénpersoons dekbedden, 2  tweepersoons dekbedden, hoofdkussens aanwezig
  • Huishoud electro: wasmachine, 2 stofzuigers, strijkplank en strijkijzer
  • Energie: centrale verwarming gas
  • Buiten: 2 zonnige & ruime terrassen, open tuin, tafel & 4 stoelen, 4 strandzetels, parasol
  • Parkeermogelijkheid: parking voor 2 wagens op het gazon rechts van de woning. De Steenbeukenstraat heeft een nauwe doorgang!
  • Extra’s: huisdieren streng verboden, niet rokers, vast tapijt in woonkamer en slaapkamers, kinderstoel, verplichte eindschoonmaak
  • Idyllisch, rustig ligging
  • Wifi
  • Mooie tuin
  • Parking voor 2 auto's
  • wasmachine

Ligging

Online boeken

Periode wissen

Kies eerst een periode

Klantbeoordelingen

Aantal beoordelingen: