Bewaar als favoriet
Verwijder als favoriet
Terug
El paso 101
5
Max. 6
400 m van zee – 3 kamers – 6 personen
Groot 110m² volledig gerenoveerd zonnig appartement met 3 kamers gelegen op de markt van De Panne. Het appartement is super goed gelegen op 400m van de zee en dicht bij alle winkels en restaurants. Het is een echte aanrader.
Indeling
Het appartement bestaat uit grote een hall, woonkamer / eetkamer met open moderne ingerichte keuken met ontbijtbar. Luxueuze zithoek en eettafel met zicht op de markt. Vanuit de woonkamer wandel je naar de hal voor het apart toilet, de badkamer met inloopdouche, lavabo en toilet en achteraan 3 ruime en goed ingerichte slaapkamers met dubbel bed, waarvan 2 slaapkamers hun eigen wastafel hebben.
Er is draadloos internet, huisdieren zijn niet toegelaten.
Kenmerken
- Audio/multimedia: 1 × flatscreen televisie, digitaal tv, internet (wifi)
- Keuken: ingerichte keuken met inbouw toestellen, vitro keramische kookplaat, elektrische oven, dampkap, vaatwasmachine, microgolfoven, koelkast, 3 diepvrieslades, koffiezet, nespresso, broodrooster, waterkoker
- Sanitair: badkamer met inloopdouche, lavabo en toilet, apart toilet in de hall
- 3 Slaapkamers: 3 x tweepersoonsbed(den) met 1 matras van (160x200) , 3 dekbedden voor 2 personen van (200x200), hoofdkussens aanwezig
- Huishoudelijke apparaten: stofzuiger, droogrekje
- Energie: centrale verwarming gas, elektriciteit dagtarief
- Buiten: balkon kant woonkamer en aan iedere slaapkamer
- Extra’s: niet rokers, huisdieren verboden, lift, 1ste verdieping
- Heel ruim
- Zeer zonning
- Super mooie ligging
- Wifi
Ligging
El paso 101
Route berekenenOnline boeken
Periode wissen
Kies eerst een periode
Klantbeoordelingen
Aantal beoordelingen: